Usługi

Tymczasowo nie przyjmuję zamówień na analizy opisowe, jedynie na same wykresy czakr (bez opisu).

Do wszelkich analiz i zabiegów wykonywanych na odległość potrzebne jest mi świeże zdjęcie. Wykonuję zabiegi i sesje także przez Skype.

Analiza karmicznych przyczyn problemów – ta analiza jest skierowana na konkretny, określony problem, bądź niepowodzenia w jakiejś dziedzinie życia, opisuję co na poziomie emocji i uwarunkowań karmicznych przeszkadza w przełomie, w popchnięciu do przodu zmian w tej kwestii. Opisuję też jak to zrobić – jak pracować nad sobą w celu usunięcia tych problemów.

55zł

Analiza obciążeń karmicznych – wykonuję ogólną analizę karmy, ze wskazaniem na największe problemy i obciążenia karmiczne, opisuję to co wiąże i zniewala a co przeniosło się z poprzednich wcieleń lub z wcześniejszych części obecnego życia. Staram się opisać uwarunkowania, które obecnie rzucają kłody pod nogi i problemy z którymi potrzeba się skonfrontować.

75 zł

Analiza czakr i aury – analiza stanu czakr i wszelkich zaburzeń, dziur, podłączeń w aurze. Opis zawiera powody powstawania zaburzeń, metody ich usuwania. Dołączony jest do niego rysunek, na którym widać jak pracują czakry i drugi, na którym widać zaburzenia i podłączenia, etc. w aurze (jeśli występują – rysunek nie jest nakierowany na odwzorowanie aury, jej wielkości/kształtu, a a ma pokazanie gdzie występują zaburzenia).

50 zł

Badania – np. zgodności zawodu z osobą, potencjału relacji jako związku, korzystności jakiejś decyzji – można wymyślać o co by się chciało zapytać, a ja powiem czy jestem w stanie odpowiedzieć : )

cena ustalana indywidualnie

Modlitwa wstawiennicza – Wykonuję modlitwę w określonym temacie kierując się intuicją, w celu poprawy sytuacji, znalezienia rozwiązania, bądź korzystnej zmiany w życiu. Modlitwę wykonuję w wariancie 3-dniowym jeśli dotyczy nadchodzącej sytuacji, zdarzenia – gdy potrzeba bieżącego wspomagania lub gdy problem nie jest skomplikowany. W przypadku gdy chodzi o rozwiązywanie dużego problemu, uporczywych spraw, to równie dobrze modlitwa może trwać 10 dni, 15 dni, etc. – zależnie od potrzeb. Każda sesja trwa ok. 20-30 minut. Trzeba też wziąć pod uwagę, że taka forma wsparcia uzupełnia własne działania, własną pracę nad sobą, ale ich nie zastępuje. Jest to wsparcie, metoda ułatwiająca dojście do pozytywnego rozwiązania czy zmiany.

85zł/3 dni, 25zł/dzień (4 dni i więcej)

Zabiegi uzdrawiania karmy i obciążeń energetycznych na odległość – pracując z wahadłem i modlitwami identyfikuję i rozpuszczam obciążenia karmiczne, zaburzenia energetyczne, traumy emocjonalne. Pomagam w integracji i naprawie komunikacji między skłóconymi kawałkami siebie (osobowości, duszy, etc.), pomagam im w uwolnieniu od „utknięcia” w problemie. Rozpuszczam cudze wpływy a także zaburzenia astralne.

80-120 zł (cena różni się zależnie od czasu, mojego wkładu i rodzaju zabiegu)

Sesje terapeutyczne – z wykorzystaniem metod opartych na relaksacji, medytacji, modlitwie, pracy z podświadomością i z emocjami. Sesje trochę przypominają zabiegi na odległość, ale pozwalają na większą komunikację i bardziej adekwatną odpowiedź na to co w danym momencie się czuje : )

80zł/godzina

Regresing – sesje oparte o niehipnotyczną metodę regresji opracowaną przez Leszka Żądło, uzupełnione o moją wiedzę i doświadczenie. W trakcie sesji następuje odblokowanie emocji, poprzez odpowiedni proces oddechowy, związane z tym jest zwiększenie reaktywności na sugestie (nie mylić z podatnością) i praca z pojawiającymi się skojarzeniami emocjonalnymi. Trzeba brać pod uwagę że tak w przypadku tego rodzaju sesji terapeutycznej, jak i każdej innej, pierwsze sesje mogą mieć charakter zapoznawczy z metodą, ale by rozwiązać problem, zazwyczaj potrzeba ich więcej niż jedną. Sesje regresingu wykonuję również przez skype dla osób, które miały wcześniej kontakt z metodą.

80zł/ godzina

Konsultacje/rozmowy – dot. rozwiązywania problemów życiowych, problemów emocjonalnych, w pracy, w relacjach z innymi ludźmi, w rodzinie, dot. uwalniania od szkodliwych relacji i uzależnień w nich. Teraz także konsultacje i rozmowy przez chat.

60zł/godzina | chat – 45zł/godzina

Krótkie pytania na mail – jeśli nie dotyczą kwestii zamawianych usług, a są to sprawy, które można rozważyć, zgłębić w kilku mailach, to koszt to ok. 10-35 zł za taką jedną wymianę : )