Usługi

Do wszelkich analiz i zabiegów wykonywanych na odległość potrzebne jest mi świeże zdjęcie. Wykonuję zabiegi i sesje także przez Skype.

Analiza karmicznych przyczyn problemów – ta analiza jest skierowana na konkretny, określony problem, bądź niepowodzenia w jakiejś dziedzinie życia, opisuję co na poziomie emocji i uwarunkowań karmicznych przeszkadza w przełomie, w popchnięciu do przodu zmian w tej kwestii. Opisuję też jak to zrobić – jak pracować nad sobą w celu usunięcia tych problemów.

55zł

Analiza obciążeń karmicznych – wykonuję ogólną analizę karmy, ze wskazaniem na największe problemy i obciążenia karmiczne, opisuję to co wiąże i zniewala a co przeniosło się z poprzednich wcieleń lub z wcześniejszych części obecnego życia. Staram się opisać uwarunkowania, które obecnie rzucają kłody pod nogi i problemy z którymi potrzeba się skonfrontować.

75 zł

Analiza czakr i aury – analiza stanu czakr i wszelkich zaburzeń, dziur, podłączeń w aurze. Opis zawiera powody powstawania zaburzeń, metody ich usuwania. Dołączony jest do niego rysunek, na którym widać jak pracują czakry i drugi, na którym widać zaburzenia i podłączenia, etc. w aurze.

50 zł

Badania – np. zgodności zawodu z osobą, potencjału relacji jako związku, korzystności jakiejś decyzji – można wymyślać o co by się chciało zapytać, a ja powiem czy jestem w stanie odpowiedzieć : )

cena ustalana indywidualnie

Modlitwa wstawiennicza – Wykonuję modlitwę w określonym temacie kierując się intuicją, w celu poprawy sytuacji, znalezienia rozwiązania, bądź korzystnej zmiany w życiu. Modlitwę wykonuję na przestrzeni 3 dni (może być to z przerwami), na każdą sesję przeznaczając ok. 20-30 minut.

85zł

Zabiegi uzdrawiania karmy i obciążeń energetycznych na odległość – pracując z wahadłem i modlitwami identyfikuję i rozpuszczam obciążenia karmiczne, zaburzenia energetyczne, traumy emocjonalne. Pomagam w integracji i naprawie komunikacji między skłóconymi kawałkami siebie (osobowości, duszy, etc.), pomagam im w uwolnieniu od „utknięcia” w problemie. Rozpuszczam cudze wpływy a także zaburzenia astralne.

80-120 zł (cena różni się zależnie od czasu, mojego wkładu i rodzaju zabiegu)

Sesje terapeutyczne – z wykorzystaniem metod opartych na relaksacji, medytacji, modlitwie, pracy z podświadomością i z emocjami. Sesje trochę przypominają zabiegi na odległość, ale pozwalają na większą komunikację i bardziej adekwatną odpowiedź na to co w danym momencie się czuje : )

80zł/godzina

Konsultacje/rozmowy – dot. rozwiązywania problemów życiowych, problemów emocjonalnych, w pracy, w relacjach z innymi ludźmi, w rodzinie, dot. uwalniania od szkodliwych relacji i uzależnień w nich.

60zł/godzina

Krótkie pytania na mail – jeśli nie dotyczą kwestii zamawianych usług, a są to sprawy, które można rozważyć, zgłębić w kilku mailach, to koszt to ok. 10-15 zł za taką jedną wymianę : )